O NAS

Fabryka Mebli Brzeziny zajmuje się aranżacją, produkcją i montażem kuchni w Kielcach i woj. Świętokrzyskim. Kuchnie na wymiar realizujemy również dla klientów w całym kraju.

Kuchnia jest niewątpliwie jedną z najważniejszych przestrzeni w domu i jest centrum aktywności w życiu rodzinnym, miejscem do tworzenia i życia.
Świadomi znaczenia, w FMB projektujemy meble na wymiar tak aby były funkcjonalne i zaspokajały potrzeby każdego użytkownika. Tworząc meble kuchenne robimy to z pasja oraz wielkim zaangażowaniem. Obecne trendy w projektowaniu oznaczają wprowadzanie nowych materiałów do różnych komponentów kuchennych, takich jak blaty szklane spieki kwarcowe.

Nasze meble kuchenne można obejrzeć w:

  • Kielcach, przy ulicy Ściegiennego 81/4.
  • Kielcach, przy ul. Bohaterów Warszawy 6/3c
  • Jędrzejowie, ul Reymonta 21.

Firma rozpoczęła swoja działalność w 2000r głównie na terenie województwa świętokrzyskiego. Obsługujemy również klientów w całym kraju, a ponadto nasze przedstawicielstwa działają w całej Europie.

Zajmujemy się aranżacją, produkcją i montażem mebli kuchennych na wymiar dla klientów indywidualnych oraz świadczymy usługi hurtowe profesjonalnym studiom meblowym.

Do produkcji mebli kuchennych wykorzystujemy szeroki asortyment płyt laminowanych, lakierowanych, melaminowych, mdf, drewna oraz forniru. Wykorzystujemy również nowatorskie rozwiązania poprzez zastosowanie szkła i aluminium.

Najnowsze rozwiązania technologiczne pozwoliły nam zastosować w meblach asortyment renomowanych firm takich jak: Blum, Zobal, Peka, itp. Ponadto w ofercie posiadamy duży wybór uchwytów, blatów oraz innych akcesoriów meblowych.

Zajmujemy się sprzedażą sprzętu AGD oraz armatury kuchennej po okazyjnych cenach dzięki wieloletniej współpracy z największymi producentami tych branż.

Zajmujmy się również zabudową garderoby, szaf wnękowych, sypialni, produkcją mebli biurowych, łazienkowych, aptecznych, sklepowych oraz hotelowych. W swojej ofercie posiadamy również meble tapicerowane.

Wysoka jakość i interesujące wzornictwo zagwarantuje Państwu satysfakcję z posiadania i użytkowania naszego produktu.

Studio Kielce

Studio II Kielce

Studio Jędrzejów

Produkcja / Brzeziny